reference

Velmi děkujeme za program, který tvoříte pro děti. MŠ Rozárka má pro nás ohromnou přidanou hodnotu díky lidem, učitelům, kteří jsou v této školce. Příjemné prostředí, úžasná zahrádka a kreativní učitelé jsou pro nás důvody, proč se těšit vždy do školky.

Martina a Lukáš Egertovi, Troja

V Rozárce si jsme jistí, že je náš syn v podnětném prostředí, kde není jeden z mnoha, ale doslova na každém jednom dítěti záleží a je dán prostor jeho individualitě. Věříme, že ho školka posouvá a pokroky pozorujeme i doma (v samostatnosti, komunikaci s vrstevníky, návycích). Rozárka denně nabízí nové aktivity k vyzkoušení, nové předměty k prozkoumání a nové věci k osvojení.
Holky z Rozárky bychom nejraději měli doma. Nedokážeme si pro našeho syna představit lepší paní učitelky, než jsou Doubí s Veronikou a Aničkou. Vstřícné, respektující, s úsměvem na tváři, bezmezně kreativní a velmi lidské. Díky za Vaši péči!

Katka Macíková, Letná

Děkujeme všem za splněný sen o mateřské školce.

Lenka Šafránková, Troja

Když našim kamarádům popisujeme, v čem je Rozárka tak báječná, tak většinou začneme: „Ema dostala od školky k narozeninám kapesní nožík.“ A to pro nás vše vystihuje. Díky za to, že dáváte dětem důvěru. Díky, že jste tak skvělí!

Marek Piliarik, Troja

Milý dream-týme,

ve vaší (v naší) školce Rozárce jsou principy jako domácí prostředí, respekt, komunita a další opravdu žity a naplno. Toho si vážím a děkuji za to!

Zdeňka Voštová, Troja

Fakt jsme tady měli čas vyrůst. Nejen holky. I my všichni společně. Děkujeme za to!

Martina Pokorná Wiererová, Troja