Stravování

O STRAVOVÁNÍ V ROZÁRCE

V Rozárce mají děti pestrý a zdravý jídelníček. Dbáme na lokálnost a sezónnost. Obědy nám dodává Bistro Inspirace, svačinky si připravujeme sami. Děti se někdy podílejí na jejich přípravě – pečou koláče, sušenky nebo chleba. K pití podáváme vodu nebo ovocný či bylinkový neslazený čaj.

Pěstujeme zeleninu, ovoce a bylinky. Když se zadaří, sklidíme úrodu a při svačině si na ní pochutnáme. A že nám chutná! Sušíme také bylinky z naší zahrady i jablíčka z trojského sadu.

Zajímá nás, odkud nakupujeme suroviny, v jakém obalu či ještě lépe bez obalu. V rámci mezinárodního programu Ekoškola s dětmi hledáme a realizujeme možnosti zlepšení. Jsme zapojeni také v programu Skutečně zdravá škola, ve kterém se nám podařilo naplnit kritéria stříbrného certifikátu.

ODHLÁŠENÍ STRAVY

Jídlo pro vaše dítě si odhlašujete sami nejpozději do půlnoci předchozího dne. Odhlásit jídlo můžete vždy na 14 dní dopředu, pro dlouhodobé odhlášení kontaktujte Pavlu Koukalovou na e-mailu pavla.koukalova@podhoubi.cz

1. Jděte na odkaz www.podhoubi.cz/jidla
2. Zadejte login (váš email) a heslo, které jsme vám poslali.
3. V tabulce si odhlaste jídlo.

Když nestihnete jídlo odhlásit včas, můžete si jej ve školce po telefonické domluvě vyzvednout. Do Troji volejte na tel. 773 886 541 na Letnou na tel. 773 511 962 a my vám vaši porci dáme stranou. Za neodhlášené jídlo se platí plná cena.